Ceceli Okulları Yalnızca Eğitimli Nesiller Değil, Lider Ruhlu Bireyler Yetiştirmeyi Hedefliyor

Ankara özel okul denince akla ilk gelen isimlerden biri olan Özel Ceceli Okulları, başarılı öğrenciler, eğitimli bireyler ve geleceğe yön veren liderler yetiştirmeyi hedefliyor.

Eğitim kadar insana değer katmanın da önemini de farkında olan kolej, uzman kadrosu ile birey yetiştirmenin bilinciyle öğrencilere yol gösteriyor.

Kalite kavramını eğitimde, kurumsal kimlikte ve bireysel gelişmede anahtar olarak gören kurum, insanı odağa alan yaklaşımıyla kaliteyi temel prensip haline getiriyor. “Dünyaya Yön Verebilecek Liderler Yetiştirmek” hedefi ile yol alan kolej, eğitim-öğretim-okul-öğretmen hizmetlerini yüksek kalite standartlarıyla öğrenci ve velilerine sunuyor. 2001 yılından itibaren kalitesi tescilli olan ve her denetimden başarıyla geçen Ankara özel kolej, zamanın gereklerine yanıt veren eğitim anlayışı ile her geçen gün daha da gelişerek çalışmalarını sürdürüyor.

Her Kademede En İyi Eğitim

Anaokulu, ilkokul, ortaokul, Fen Lisesi, Anadolu Lisesi ve özel eğitim bölümleri bulunan Ceceli, Keçiören Kampüsü ve Beyaz Koza Özel Eğitim Kampüsü ile hizmet veriyor. Farklı kademelerde eğitim alan öğrencilere, sınav hazırlıkları, alanları, ilgi ve yetenekleri, gereksinimlerine göre derslerle destek veriliyor. Özel kulüpler, etkinlik alanları ve kariyer yönlendirmeleri ile geleceğe hazırlanan öğrenciler, Ankara kolejler arasında en iyiler sıralamasında üst basamaklarda göze çarpıyor. Ankara’da yaşayan ailelerin sınava hazırlık, başarılı bir kariyer ve değerlerini koruyan iyi birer yetiştirmek istediğinde seçimi olan Ankara özel kolej, çoklu dil eğitimi ile de vizyon sahibi öğrenciler yetiştirmek için çalışıyor.

Modern, Teknolojik ve Sosyal Eğitim Anlayışı

Ankara özel okul seçenekleri arasında yer alan Ceceli okulları, yurt dışında bulunan anlaşmalı dil okulları ile etkileşim halinde özel sınav sistemlerine entegre sistemi ile öğrencilerin yabancı dil öğrenimini destekliyor. CBS (Ceceli Bilgilendirme Sistemi) ile interaktif bilgi paylaşımı gerçekleştiren kolej, hijyenik, akıllı ve sosyal sınıflarda öğrencilerin en yeni öğrenme yöntemlerinden yararlanmasına imkan tanıyor. Sanat akademisi vasıtasıyla yeteneklerini keşfeden çocuklar, farklı branşlarda kendilerini geliştirerek yarına hazırlanıyor. Gelişim akademilerinde; spor, sanat, dil, kültür alanlarında beceri sahibi olan geleceğin yetişkinleri, uzman kadronun yönlendirmesi ile inovatif girişimlerde bulunuyor, yaratıcı bakış açısı ile günümüzün gereklerine yanıt vermeyi öğreniyor.

Sportif Faaliyetlerde Etkinlik

Anlara kolejler arasında sportif faaliyetle adını en sık duyuran okul olan Ceceli; basketbol, yüzme, masa tenisi, dart, jimnastik, voleybol, satranç, bocce, halk oyunları dallarında amatör ve lisanslı öğrencilerinin başarılarıyla adından söz ettiriyor. Sportif ve akademik başarılarıyla geleceğin lideri olan öğrenciler özel koçluk sistemleri sayesinde özgüven ediniyor ve geleceği hakkında en doğru kararı vermek üzere kendini yetiştiriyor.

Siz de Ankara özel okul arayışınıza Ceceli Okulları ile son verin, çocuğunuzu geleceğin lideri olmak için hazırlayın.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.