Farmasi Danışman Girişi

Farmasi, ülkemiz sınırları içerisinde doğmuş ve piyasada bilinen tüm sağlıklı yaşam ürünlerinin tozunu attırmakta olan bir Türk Malı ürün gurubudur. Farmasi danışman girişi yapmak için öncelikle sisteme üye olmanız gerekmektedir. Eğer üye iseniz danışman girişi için farmasiint resmi web sitesini kullanmanız gerekiyor.

Instagram hesabınızdan Farmasi ürünleri tanıtım, satış ve üye yapma işlemleri için ip uçları içeren “Instagram’da Satış Yapmak” yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

farmasi-danisman-girisi

Üye değilseniz üye olmak için alt kısımda yer alan formu doldurarak üye olabilirsiniz. Formu doldururken alt kısımda gördüğünüz referans danışmanı kısmında bizi Farmasi danışmanınız olarak onaylarsanız, bizim alt gurubumuzda yer alır ve size aylık göndereceğimiz Farmasi network marketing ile kazanma rehberlerimiz sayesinde ek gelir elde ederek para kazanmak konularında bilgilenirsiniz.

Bu üyelik formunu doldurduktan size e-mail ve sms ile üyelik numaranız ve sisteme giriş şifreniz gelecektir. Bu bilgiler ile Farmasi danışman girişi yaparak doğal ve sağlıklı ürünlerden sipariş vermeye, arkadaşlarınızı alt gruplarınıza ekleyerek sisteminizi kurmaya başlayabilirsiniz. İlk siparişinizde kullanacağınız ve yakın arkadaşlarınızın kullanmayı isteyebilecekleri ürünleri alarak öncelikle yakın çevrenize ürünleri tanıtarak başlayın. Ayrıca ilk siparişinize 25, 50 veya 100 adet broşür ekleyerek ürün verdiğiniz veya ürünlerden bahsettiğiniz arkadaşlarınıza bu broşürlerden dağıtırsınız. Onlara bu ürünleri sizin üzerinizden alabileceklerini, alışlarında indirim, teslimat ve ödeme konularında yardımcı olacağınızı söyleyerek onları satın almaya yönlendirmeye çalışmanız gerekir.

İlgili yazı: Linkedin Profili ve Satış Kazanma

Öncelikle onları da Farmasi sistemine üye yaparak gelir elde etmek ve ek kazanç sağlamak yerine, onları öncelikle ürünleri kullanmaya ve denemeye teşvik ederek ilgi çekmelisiniz. Ürünü beğenen ve ilgi kazananları ise sistemi, nasıl üye olabileceklerini, farmasi danışmanı olarak neler yapabileceklerini ve üyelik avantajlarını anlatarak onları da, network marketing dünyasına davet edebilirsiniz.

Unutmayın network marketing öncelikle kişisel referans ile deneyimleme üzerine kuruludur. Deneyimleyip, beğenmediğiniz ürün veya hizmeti referans olarak iyi anlatamaz ve yeni alıcı ve üye kazanmanız kolay olmaz. O nedenle öncelikle Farmasi ürünlerinden belirli grubu seçerek onları kendiniz kullandığınız gibi etrafınıza tavsiye ediniz. Onların da doğru kullanmasını sağlayarak sonuç almalarını ve beğenmelerini sağlamanız sayesinde sisteminize yeni üyeler ekleyerek farmasi danışmanı olarak yükselmenizi ve daha çok para kazanmanızı sağlayabilirsiniz.

Her şey küçük bir adımla başlar ve öğrenip deneyimleyerek gelişir. Siz de bugün, sermayesiz iş fikirlerinden en kolay başlangıca sahip olan Farmasi danışmanı olarak hayatınıza yeni bir pencere açabilir, kendinizi yeni bir girişim için hazırlayabilirsiniz.

Durmayın, denemeden girişimci olamazsınız.

Farmasi girişimcisi olmak, üyelik ve danışman olma için ->
https://www.facebook.com/Farmasi-Dünyası-1962917774031247/  

Kendi işinizin sahibi olmak ve ek gelir elde etmek için diğer taze iş fikirlerimizi inceleyebilirsiniz.

Network marketing sistemleri içerisinde kuşkusuz iyi ve kötüleri mevcut. Size bunu bir iş fırsatı olarak kısa yoldan zengin olma yolu olarak lanse edilenlerden uzak durmanızı öneririm. Ama size Farmasi gibi bir sağlıklı yaşam standardı, bir hayat tarzı sunmanın yanında sağlıklı ve doğal ürünleri ile hayatınıza değer katmaya, sizde gördükleri değişimler ile etrafınızdakilere bu ürünleri tavsiye edip onlara satış yaparak başlayacağınız bir sistem en güzelidir.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.