Farmasi İletişim

Farmasi, kaliteli ürün ulaşılabilir felsefesi ile doğal ve sağlıklı ürünler üreten bir firmadır. Doktor Cevdet Tuna ve ekibi tarafından Tanalize Kozmetik firması altında yerli bir marka olarak network marketing yapmaktadır.

Farmasi İletişim Bilgileri şöyledir;

Tanalize Kozmetik ve Temizlik Ürünleri San. ve Tic. A.Ş.
Ömerli Merkez Mah. Uran Cad. No:33
34797 Çekmeköy / İstanbul
Farmasi Telefon : 0 216 435 70 33
Faks : 0 216 435 76 70

Farmasi ürünleri ve diğer bilgiler için farmasi.com.tr web sitesi üzerinden detaylı bilgi edinebilirsiniz. Sizde network marketing dünyasına, Farmasi danışman girişi yaparak ve farmasi iletişim bilgilerini kullanarak katılabilirsiniz.

Türkiye’nin önde gelen network marketing sistemlerinden olan Farmasi ile doğal sağlık ürünleri ve sağlıklı yaşam tarzı için üyelikli satış sistemine dahil olabilirsiniz. Bildiğiniz üzere artık evden para kazanma ve internetten para kazanmak odaklı iş fikirleri girişimciler tarafından en çok aranan terimler. Bu anlamda sizde hem etrafınızı ve çevrenizi kullanarak iş yapmak, firmanın size katalog üzerinden sunduğu ürünleri satarak para kazanabilirsiniz. Farmasi danışman broşürü üzerinden aylık olarak ürün kataloğu yayınlanmakta. Buradan potansiyel müşterilerinize ürünleri göstermek, tanıtmak ve satış fiyatları üzerinden sipariş almak mümkün. Bu satış fiyatları üzerinden alacağınız iskonto indirim miktarı kadar para kazandığınız gibi ek hediye ürünler de gelebilmekte. Bu indirim oranı ise, aylık yapacağınız satış cirosuna göre oluşacak kademenize göre değişmektedir.

Diğer taraftan bu kendilerine ürün sattığınız, yada denemesi için verdiğiniz sağlıklı yaşam ürünleri, doğal ürünler veya organik temizlik ürünlerinden memnun kalan müşterilerinizi alt üye olarak sisteme katarak iş fırsatından onlarında kazanmasını, onlar kazanırken sizin de kazanmanızı sağlayabilirsiniz. İş fikirleri arasında özellikle kadın girişimci ve ev hanımları için muhteşem bir iş fikri öne çıkmakta.

İlgili yazı: Blog Yazarlığı İle para Kazanmak

Evden para kazanmak için ideal olan bu sistemi özellikle instagram gibi sosyal medya üzerinden olmak üzere internetten para kazanmak için de iyi fırsattır. Instagram özellikle bu iş için çok güzel bir mecra. Sizin gibi sağlıklı yaşam ürünlerine ilgi duyan diğer kadınları bulup, onları takip ederek veya kimsenin beğenmediği fotoğraf paylaşımlarını beğenerek sizi takip etmelerini sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.