ICES ile Geleceğe Güvenle Bakın

Kaliteli eğitim odaklı hizmet anlayışıyla ICES Turkey Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, bireysel ihtiyaca yönelik eğitim ve kariyer planlamasını Türkiye’nin dört bir yanına taşıyor.

Lise, üniversite ve master eğitimlerinin tamamını veya bir bölümünü yurt dışında tamamlamak ya da dil eğitimi almak isteyen, çeşitli sertifika/diploma, dil yeterlilik sınavları gibi alanlarda kurs almayı düşünen çok sayıda kişi için güvenilir bir yol gösterici ve organizatör olma görevini üstlenen firma, bu alanda ciddi bir ihtiyaca karşılık veriyor.

12 farklı ülkede üniversite eğitimi; ABD, Kanada ve İngiltere’de lise eğitimi ve pek çok başka ülkede staj ve dil okulu imkanı içeren eğitim programlarını tecrübeden gelen güvenle hayata geçirirken en iyi koşullar en uygun fiyat anlayışını da temel alıyor.

Yurt Dışı Eğitiminde ICES Farkı

Özellikle son dönemde yaygınlaşan ve birkaç nesil öncesine kıyasla artık hayal olmaktan çıkan yurt dışı eğitim alternatifleri, bu alanda faaliyet gösteren danışmanlık firmalarının sayısının artmasıyla birlikte daha kolay organize edilebilir hale geldi. Ancak öte yandan söz konusu danışmanlık hizmetini veren şirketlerin niceliksel fazlalığı verilen hizmetin kalitesi ve güvenilirliği konusunda bazı soru işaretlerini de beraberinde getirdi. Tam da bu noktada ICES Turkiye Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Merkezi köklü geçmişi ve eğitim alanındaki tecrübesiyle öne çıkıyor. Kurum, gerek lisans, yüksek lisans ve lise değişim programları gerek dil eğitimi, gerekse çeşitli sertifika programlarını; İstanbul, İzmir, Çanakkale, Adana gibi belli başlı şehirlerde öğrencilerin ayağına getiriyor.

Yurt dışı eğitim danışmanlığı konusunda en önemli kriterler arasında yer alan kesintisiz iletişim, her türlü bilgi ihtiyacına cevap verebilme yeteneği, güvenilir rehberlik hizmeti gibi konularda fark yaratan ICES, konuyla ilgilenen öğrenci ve velilerin bu yoldaki en önemli ve doğru adımları atmalarına yardımcı oluyor.

ICES Türkiye Ailesi

Yurt dışı eğitim alanında kalitesiyle, hızlı ve güvenilir hizmet anlayışıyla, öğrenci ve velilerle kurduğu iletişimle öne çıkan ICES Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı; ICEF, British Council, Languages Canada, English UK, English USA gibi pek çok kurumla yaptığı akreditasyon çalışmaları sayesinde dünya çapında büyük oranda tanınan bir firma haline geliyor. Sadece öğrencileri değil yurt dışı eğitim organizasyonlarının önemli bir ayağını teşkil eden velilerle de iletişimi son derece önemseyen ICES Turkiye, bu anlamda kendini bir aile şirketi olarak tanımlıyor. Öğrenci ve öğrenci velilerinin hedef, istek ve hayallerini empati kurarak, en doğru şekilde analiz etmek suretiyle söz konusu öğrenci için en iyi kariyer planını hayata geçirme amacıyla faaliyet gösteriyor. Kişiye özel butik eğitim hizmeti anlayışıyla hareket ederek öğrenci ve öğrenci ailelerinde maksimum memnuniyeti yakalamayı kendine misyon ediniyor.

Siz de geleceğinizi planlarken bir adım önde olmak ve yurt dışı eğitimin avantajlarından yararlanmak istiyorsanız mutlaka ICES Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’na uğrayın. Geleceğe dair tüm endişelerinizi ortadan kaldırın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.