Kosgeb Boş İş Planı

Kosgeb yeni girişimci desteği için hazırlamanız gereken iş planının en son versiyon word belgesi şeklindeki boş hali. İş planınızı artık destek için online olarak internetten KOSGEB veri tabanına yüklemeniz gerekiyor.

Ancak üzerinde çalışmak ve nihai şekli vermek için boş halini kullanarak word belgesi olarak oluşturmanızı tavsiye ediyoruz.

Aşağıdaki linkten Kosgeb iş planının boş halini indirebilirsiniz. Gerekli alanları uygulamalı girişimcilik eğitimini size kattığı bilgiler ve internetten araştırarak edineceğiniz bilgileri derleyerek doldurabilmeniz mümkün. Arzu ederseniz bir danışmana da yazdırabilirsiniz.

Boş Kosgeb İş Planı İNDİR(Word Belgesi)

Boş Kosgeb İş Planı İNDİR(Word Belgesi, Anlatımlı)

Oluşturduğunuz bu yeni girişimci desteği iş planını KOSGEB resmi web sitesinde yer alan “e-Kobi Giriş” kısmından e-devlet şifreniz ile giriş yapıp NACE kodunuza uygun olarak “geleneksel girişimcilik destek başvurusu” sekmesinden yada “ileri girişimcilik destek başvurusu” sekmesinden online başvuru yapıyorsunuz. Hazırladığınız iş planını PDF olarak kaydedip ilgili adımda sisteme yüklüyorsunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.